Logowanie dla agentów


Login:
Hasło:
Nie masz konta? Kliknij tutaj

SART-WEB
 
 
 


 
 
znaleziono 4  ofert(y)
Wybierz gdzie Chcesz pojechać. Kliknij na wybranym linku i zobacz listę ofert.
   » ARMENIA I GRUZJA: SZLAKIEM SACRUM CHRZEŚCIJAŃSTWA
Armenia Armenia Erywań
bilet lotniczy na trasie Katowice - Warszawa - TBILISI i EREWAN - Warszawa - Katowice wraz z opłatami lotniczymi, (które mogą ulec zmianie do dnia wylotu + ewentualne podwyżki związane ze zmianami kursów walutowych i kosztów paliwa); noclegi w hotelach 3*4* zgodnie z programem w pokojach 2-os. (dopłata do pok. 1-os - 250 USD); 2 posiłki dziennie: śniadania, lunch lub kolacje zgodnie z programem; koszty wstępów zgodne z programem; przejazdy i transfery klimatyzowanym autokarem na miejscu; opieka przewodników lokalnych w jęz. angielskim; opieka licencjonowanego Pilota (tłumacza) w jęz. polskim; obligatoryjny Fundusz gwarancyjny; ubezpieczenie NNW i koszty leczenia w TU „Signal Iduna” do KL 30 000 EU; NNW 8000 zł; bagaż 1800 zł oraz dodatkowe ubezpieczenie pokrywające koszty leczenia chorób przewlekłych.
12 dni cena od: 4658 PLN
Więcej informacji
   » GRUZJA I ARMENIA - KLEJNOTY KAUKAZU - WYCIECZKA OBJAZDOWA
Armenia Armenia Erywań
Cena obejmuje: 13 noclegów w hotelach i pensjonatach **/*** (pok. 2os. z łazienkami), wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje), transport podczas całego programu busem z klimatyzacją, opiekę pilota i lokalnych przewodników, ubezpieczenie KL i NNW, składka na TFG 13zł/os. Cena nie obejmuje: bilet lotniczy płatny wg aktualnych cen (najniższa dostępna taryfa od 800zł), wstępów do zwiedzanych obiektów ok.50 USD/os, dopłat do degustacji win i koniaków, napiwków dla miejscowego personelu (przewodnicy, kierowca) ok. 20 USD/os. UWAGI: 1. Program jest podany ramowo, kolejność zwiedzania może ulec zmianie. 2. Minimalna wielkość grupy 16 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy. Możliwość realizacji programu przy grupie 12 osób (wówczas cena 3990zł+przelot). 3. Dopłata do pokoju 1 osobowego na zamówienie ok.700zł.
15 dni cena od: 3100 PLN
Więcej informacji
   » ARMENIA - RAJSKI OGRÓD KAUKAZU - wycieczka objazdowa.
Armenia Armenia Erywań
Cena zawiera: opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW, bus z klimatyzacją do dyspozycji grupy, miejscowy przewodnik, 11 noclegów w pokojach 2osobowych z łazienkami w hotelach i pensjonatach 3*, wyżywienie: 11 śniadań, 11 obiadokolacji, obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13zł/os. Bilet lotniczy płatny osobno wg aktualnej ceny. Cena nie obejmuje: biletów wstępów ok. 25 USD, degustacji, zwyczajowych napiwków dla miejscowego personelu ok.20 USD, dopłaty do „jedynki” ok. 600 zł. UWAGI: 1. Program podany jest ramowo, kolejność zwiedzania może ulec zmianie. W terminie jesiennym program odwrócony (Aragac w 3 dniu, Areni w 10 dniu - Święto Wina). 2. Cena wyliczona dla grupy 12 osób (w przypadku nie zebrania się tej liczby weryfikacja ceny). Minimalna wielkość grupy 8 osób (wówczas cena 3750zł + przelot). Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 14 dni do rozpoczęcia imprezy.
12 dni cena od: 3950 PLN
Więcej informacji
   » Wyprawa konna w górach Armenii, nad jeziorem Sewan
Armenia Armenia Erywań
Cena zawiera: • transfery (samochód/bus, lokalne środki transportu) na trasie Erewań – jez. Sewan (przez Sewan) i z powrotem (przez Tatev, Noravank). W trakcie podróży zwiedzanie najpiękniejszych zabytków kultury ormiańskiej • wynajem koni wyposażonych w siodła typu kaukaskiego, ogłowia i sakwy bagażowe • wynajem samochodu logistycznego wożącego bagaże (lub koni jucznych, w zależności od warunków i trasy rajdu) • opieka miejscowego ormiańskiego przewodnika wraz koniem (w zależności od ilości uczestników jednego lub więcej) • noclegi w namiotach w czasie rajdu konnego (4 noce) – uwaga: namioty należy zabrać własne, w razie braku możliwości proszę o kontakt z prowadzącym • noclegi w Martuni w hostelu, pokoje 2-5 osobowych, łazienka wspólna (2 noce, początek i koniec wyprawy) i w Erewaniu (noc w dniu wylotu do Polski) • wyżywienie w Martuni i Erewaniu (śniadania i obiadokolacje w lokalach gastronomicznych lub w hostelu) • pełne wyżywienie w czasie rajdu konnego – śniadania, lunche i obiadokolacje przygotowywane przez mieszkańców i dowożone na miejsca noclegu, kuchnia ormiańska – jeśli ktoś wymaga szczególnej diety bardzo proszę o informację przy zgłoszeniu, aby się do tego przygotować • opiekę polskiego pilota/przodownika Górskiej Turystyki Jeździeckiej PTTK • ubezpieczenie KL i NNW Cena nie zawiera: • przelotu samolotem do Erewania (w zależności od promocji 600-1200 zł – cena zależy od terminu rezerwacji i wyboru linii lotniczych – generalnie im bliżej lotu tym drożej) • wydatków natury osobistej • zakupu alkoholu, słodyczy, posiłków pomiędzy śniadaniem i obiadokolacją, „snacków”, wody, napojów orzeźwiających itp • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (większość z nich jest darmowa, jedynie muzea w Erewaniu są płatne)
8 dni cena od: 2300 PLN
Więcej informacji
Biuro Turystyczne Kompas. Jasło ul. Staszica 34. tel/fax 013 44 64 870.