Logowanie dla agentów


Login:
Hasło:
Nie masz konta? Kliknij tutaj

SART-WEB
 
 
 


 
 
znaleziono 3  ofert(y)
Wybierz gdzie Chcesz pojechać. Kliknij na wybranym linku i zobacz listę ofert.
   » GRUZJA I ARMENIA - KLEJNOTY KAUKAZU - WYCIECZKA OBJAZDOWA
Armenia Armenia Jerewań
Cena obejmuje: 13 noclegów w hotelach i pensjonatach **/*** (pok. 2os. z łazienkami), wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje), transport podczas całego programu busem z klimatyzacją, opiekę pilota i lokalnych przewodników, ubezpieczenie KL i NNW, składka na TFG 13zł/os. Cena nie obejmuje: bilet lotniczy płatny wg aktualnych cen (najniższa dostępna taryfa od 800zł), wstępów do zwiedzanych obiektów ok.50 USD/os, dopłat do degustacji win i koniaków, napiwków dla miejscowego personelu (przewodnicy, kierowca) ok. 20 USD/os. UWAGI: 1. Program jest podany ramowo, kolejność zwiedzania może ulec zmianie. 2. Minimalna wielkość grupy 16 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy. Możliwość realizacji programu przy grupie 12 osób (wówczas cena 3990zł+przelot). 3. Dopłata do pokoju 1 osobowego na zamówienie ok.700zł.
15 dni cena od: 3100 PLN
Więcej informacji
   » ARMENIA - RAJSKI OGRÓD KAUKAZU - wycieczka objazdowa.
Armenia Armenia Jerewań
Cena zawiera: opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW, bus z klimatyzacją do dyspozycji grupy, miejscowy przewodnik, 11 noclegów w pokojach 2osobowych z łazienkami w hotelach i pensjonatach 3*, wyżywienie: 11 śniadań, 11 obiadokolacji, obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13zł/os. Bilet lotniczy płatny osobno wg aktualnej ceny. Cena nie obejmuje: biletów wstępów ok. 25 USD, degustacji, zwyczajowych napiwków dla miejscowego personelu ok.20 USD, dopłaty do „jedynki” ok. 600 zł. UWAGI: 1. Program podany jest ramowo, kolejność zwiedzania może ulec zmianie. W terminie jesiennym program odwrócony (Aragac w 3 dniu, Areni w 10 dniu - Święto Wina). 2. Cena wyliczona dla grupy 12 osób (w przypadku nie zebrania się tej liczby weryfikacja ceny). Minimalna wielkość grupy 8 osób (wówczas cena 3750zł + przelot). Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 14 dni do rozpoczęcia imprezy.
12 dni cena od: 3950 PLN
Więcej informacji
   » ARMENIA I GÓRNY KARABACH - RAJSKI OGRÓD KAUKAZU- TRAMPING
Armenia Armenia Jerewań
Cena: 3350zł + bilety lotnicze wg aktualnie obowiązującejk taryfy od 850zł. W cenie: opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW, bus z klimatyzacją do dyspozycji grupy, 11 noclegów pokoje z 2osobowe z łazienkami w hotelach i pensjonatach ze śniadaniami, 11 obiadów lub obiadokolacji Cena nie obejmuje: obiadokolacji ok.10 USD/dzień, biletów wstępów ok.20 USD, kosztu wizy armeńskiej płatnej na lotnisku w Erewaniu ok.10-15 USD, wizy Górnego Karabachu (załatwiana w Erewaniu) ok.30 USD, zwyczajowych napiwków dla miejscowego personelu ok.20 USD, dopłaty do „jedynki” ok. 190 USD. UWAGI: 1. Minimalna ilość uczestników to 10 osób. W przypadku odwołania imprezy ze względu na małą frekwencję na 21 dni do terminu rozpoczęcia. 2. WYCIECZKI GÓRSKIE WYMAGAJĄ OBUWIA TREKKINGOWEGO, PLECAKA I STOSOWNEJ ODZIEŻY GÓRSKIEJ ! 3. Cena przelotu została podana w taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej, za odpowiednią dopłatą.
12 dni cena od: 870 PLN
Więcej informacji
Biuro Turystyczne Kompas. Jasło ul. Staszica 34. tel/fax 013 44 64 870.