Logowanie dla agentów


Login:
Hasło:
Nie masz konta? Kliknij tutaj

SART-WEB
 
 
 


 
 
znaleziono 17  ofert(y)
Wybierz gdzie Chcesz pojechać. Kliknij na wybranym linku i zobacz listę ofert.
   » ... bo w Bieszczadach fajno jest...
Polska Podkarpacie Polańczyk
Cena obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie
366 dni cena od: 1 PLN
Więcej informacji
   » UKRAINA- PEJZAŻE I KLIMATY ZAKARPACIA - Wycieczka objazdowa
Polska Podkarpacie Lesko
Świadczenia: 6 noclegów w hotelach i pensjonatach **/*** (pokoje lub studia z łazienkami), 6 śniadań i 6 obiadokolacji, opieka pilota, transport małym autokarem z klimatyzacją, ubezpieczenie KL i NNW. UWAGI: 1. Wymagana minimalna ilość uczestników to 25 osób (w przypadku nie zebrania się tej liczby na 21 dni do terminu - odwołanie imprezy lub weryfikacja ceny). Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy. 2. Transfery antenowe realizujemy przy min.6 osobach z: Warszawy, Poznania za dopłatą 100zł; Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł, Częstochowy, Opola -50zł. 3. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. 4. Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów płatne oddzielnie ok.15 Euro/os. 5. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2 lub 3os. Zakwaterowanie w pok.1os. za dopłatą (ok.50 Euroł). 6. Dla grup zorganizowanych dowolne terminy, możliwe dodatkowe rabaty (w zależności od liczebności grupy) o szczegóły pytaj w biurze.
7 dni cena od: 1100 PLN
Więcej informacji
   » PRZYGODA BIESZCZADY - Kolonia 7-13 lat i oboz młodzieżowy 13-18 lat
Polska Podkarpacie Solina
Cena zawiera: transport autokarem turystycznym, 10 noclegów , pełne wyżywienie, realizację programu, opiekę wychowawczą , opiekę medyczną w miejskim ośrodku zdrowia, Ubezpieczenie Signal Iduna (NNW 10 000 zł) Cena nie zawiera: dopłaty do wyjazdu z poszczególnych miast, opłaty za wycieczki fakultatywne, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 2,5-3 % wartości imprezy, Gwarancja Niezmienności Ceny: 80 zł
11 dni cena od: 1340 PLN
Więcej informacji
   » SOLINA - OW Halicz - Przygoda Bieszczady - wiek uczestników 7 - 13 lat , 13-18 lat
Polska Podkarpacie Solina
CENA ZAWIERA: transport autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, realizację programu, opiekę wychowawców i kierownika , opiekę medyczną w miejskim ośrodku zdrowia, ubezpieczenie, składkę TFG. CENA NIE ZAWIERA: dopłaty do wyjazdu z poszczególnych miast, opłaty za wycieczki fakultatywne, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, świadczeń nie zawartych w ofercie.
11 dni cena od: 1440 PLN
Więcej informacji
   » Wczasy Ustrzyki Górne Hotel Górski *** DW HB 8 dni
Polska Podkarpacie Ustrzyki Górne
Ustrzyki Górne - miejscowość nad Potokiem Wołosatym, w centrum Bieszczad. Hotel Górski*** położony w centrum Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Zakwatrowanie w pokojach 1-, 2-, 3- os z pełnym węzłem sanitarnym i TV-sat. W cenie: 7 noclegów, wyżywienie HB, korzystanie z basenu, sauny i siłowni.
8 dni cena od: 975 PLN
Więcej informacji
   » PRZYGODA BIESZCZADY wiek uczestników 7 – 13 lat , 13-18 lat
Polska Podkarpacie Solina
CENA ZAWIERA: transport autokarem, zakwaterowanie - 10 noclegów , wyżywienie, realizację programu, opiekę wychowawców i kierownika , opiekę medyczną w miejskim ośrodku zdrowia, Ubezpieczenie Signal Iduna (NNW 10 000 zł). CENA NIE ZAWIERA: dopłaty do wyjazdu z poszczególnych miast, opłaty za wycieczki fakultatywne, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 2,5-3%, Gwarancja Niezmienności Ceny 80 zł.
11 dni cena od: 1440 PLN
Więcej informacji
   » WCZASY POLAŃCZYK C.W.S.UNITRA 8 DNI HB
Polska Podkarpacie Polańczyk
C.W.S. Unitra położone nad Zalewem Solińskim ok. 200 m od jego brzegów, posiada własną przystań. Pokóje standardowe 1-, 2-, 3- lub 4- os z łazienkami, TV i telefonem, częściowo z bakonami. Basen kryty strzeżony przez ratowników. W cenie: 7 noclegów, wyżywienie HB, parking.
8 dni cena od: 850 PLN
Więcej informacji
   » Ośrodek Wypoczynkowy BIESZCZADY - Myczkowce
Polska Podkarpacie Myczkowce
Cena zawiera : zakwaterowanie, wyżywienie 2 x dziennie, parking. Cena nie zawiera taksy klimatycznej
8 dni cena od: 860 PLN
Więcej informacji
   » Hotel GÓRSKI - Ustrzyki Górne / Bieszczady
Polska Podkarpacie Ustrzyki Górne
Cena zawiera ; zakwaterowanie, wyżywienie 2 x dziennie, parking. Cena nie zawiera taksy klimatycznej
8 dni cena od: 935 PLN
Więcej informacji
   » Aktywne Bieszczady z adrenaliną
Polska Podkarpacie Polańczyk
Transport autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie 3 razy dziennie, realizację programu pobytu, ubezpieczenie.
6 dni cena od: 620 PLN
Więcej informacji
   » WCZASY RYMANÓW ZDRÓJ SANATORIUM STOMIL DW 8 DNI FB
Polska Podkarpacie Rymanow Zdrój
STOMIL - W obiekcie znajdują się pokoje 1, 2 oraz 3 – osobowe, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym, kabiną prysznicową. Pokoje wyposażone są w lodówkę, TV-Sat, radio, telefon. Część pokoi oferowanych jest w standardzie***. Cena zawiera:zakwaterowanie,całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, istnieje możliwość skorzystania z diet), do trzech rodzajów zabiegów leczniczych dziennie zaordynowanych przez lekarza Sanatorium (zabiegi lecznicze nie są wykonywane w niedziele i święta), całodobową opiekę medyczną, Nie wykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia nie skutkuje obniżeniem ceny.
8 dni cena od: 1130 PLN
Więcej informacji
   » BAranów Sandomierski
Polska Podkarpacie Baranów Sandomierski
Cena obejmuje: transport, ubezpieczenie, opiekę pilota/przewodnika, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolację, wybrane wstępy Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
291 dni cena od: 1 PLN
Więcej informacji
   » ŁAŃCUT Z BIECZEM - wycieczka szkolna
Polska Podkarpacie Łańcut
transport autokarem, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, bilety wstępu z usługa przewodnicką w zamku, stajni i wozowni, storczykarni
366 dni cena od: 95 PLN
Więcej informacji
   » SOLINA - wycieczka szkolna
Polska Podkarpacie Solina
transport autokarem, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota- przewodnika, rejs statkiem, przejazd Bieszczadzką Kolejką. Bilety wstepu do Muzeum Militarnego, Elektrowni Wodnej i Zapory, Zamek Kamieniec, Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja
2 dni cena od: 285 PLN
Więcej informacji
   » BARANÓW SANDOMIERSKI BIESIADA
Polska Podkarpacie Baranów Sandomierski
Cena obejmuje: przejazd autokarem, zakwaterowanie na zamku w Baranowie Sandomierskim, biesiada z menu j/w, powitanie staropolskie oraz pokaz rycerski, wyżywienie ( 1 śniadanie, 1 biesiada,1 obiad 2 dnia) , ubezpieczenie, opiekę pilota, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Baranów Sandomierski Zamek + Zbrojownia, Podziemia w Sandomierzu, Rejs statkiem, degustacja win, miejsca parkingowe, przewodnika z uprawieniami.
2 dni cena od: 450 PLN
Więcej informacji
   » BIESZCZADY OBÓZ z programem sportowym dla dzieci i młodzieży
Polska Podkarpacie Lesko
CENA ZAWIERA: transport komfortowym autokarem na trasie Kraków-Łączki-Kraków,12noclegów, wyżywienie 3 posiłki dziennie + podwieczorek, domowa kuchnia, opieka kadry: kierownik pedagogiczny, wychowawcy i instruktorzy z doświadczeniem w pracy z młodzieżą, opiekę medyczną: lekarz na telefon, ubezpieczenie: NNW, realizację programu. CENA NIE ZAWIERA: ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy, dopłaty do połączeń antenowych.
13 dni cena od: 1750 PLN
Więcej informacji
   » 5 dni: BIESZCZADY zielona szkoła
Polska Podkarpacie Polańczyk
Cena obejmuje: przejazd autokarem lub busem, opieka pilota, ubezpieczenie NW, diety dla wychowawców: 50 zł / dzień / opiekun, wstepy do zwiedzanych opiektów, program, zakwaterowanie (pokoje z lazienkami), wyżywienie 3 x dziennie.
5 dni cena od: 565 PLN
Więcej informacji
Biuro Turystyczne Kompas. Jasło ul. Staszica 34. tel/fax 013 44 64 870.