Logowanie dla agentów


Login:
Hasło:
Nie masz konta? Kliknij tutaj

SART-WEB
 
 
 


 
 
znaleziono 8  ofert(y)
Wybierz gdzie Chcesz pojechać. Kliknij na wybranym linku i zobacz listę ofert.
   » MIELNO - SEA&FUN/AKTYWNE WAKACJE/K-POP - OW SAINT HOLIDAY - wiek uczestników: 12-14, 15-17 lat
Polska Zachodnie Pomorze Mielno
CENA ZAWIERA: zakwaterowanie i wyżywienie, program rekreacyjno-sportowy wg opisu, opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną, ubezpieczenie, składkę TFG CENA NIE ZAWIERA: kosztów transportu, imprez fakultatywnych, świadczeń nie zawartych w ofercie
12 dni cena od: 1569 PLN
Więcej informacji
   » KOLONIA NAD MORZEM W MIELNIE
Polska Zachodnie Pomorze Mielno
Cena obejmuje: noclegi ,wyżywienie 4 x dziennie, program wraz ze wszystkimi biletami wstępu, koszt kadry opiekuńczej ,instruktorskiej, animatorów, opiekę medyczną i ratowniczą, ubezpieczenie NNW, transport.
14 dni cena od: 1860 PLN
Więcej informacji
   » Wczasy Mielno O.W. Słoneczny Brzeg 8 dni FB DW
Polska Zachodnie Pomorze Mielno
Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczny Brzeg" jest w odłegłości zaledwien 120 m od morza i piaszczystej plaży.Obiekt oferuje boiska sportowe i miejście na ognisko oraz grilla.Pokoje 2,3 osobowe z łazienkami,TV oraz czajnikiem.W cenie: 7 noclegów, wyżywienie FB.
7 dni cena od: 770 PLN
Więcej informacji
   » Mielno Opty Wczasy 8 dni SN dojazd własny
Polska Zachodnie Pomorze Mielno
Pensjonat OPTY odległość od morza 250 m. Pokoje 2,3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV. Do dyspozycji gości: restauracja, stołówka, sklep, drink-bar, bilard. W pobliżu znajduje się basen z morską wodą oraz wypożyczalnia sprzętu pływającego. W cenie 7 noclegów.
8 dni cena od: 315 PLN
Więcej informacji
   » MIELNO obóz młodzieżowy 12 -14 i 15-18 lat Aktywne wakacje: morze, paintball, kajaki, tor kartingowy
Polska Zachodnie Pomorze Mielno
Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie i wyżywienie, opieka wychowawcza, ratownicza i medyczna, ubezpieczenie AXA NNW (do 5000 zł), realizację programu. Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty za transport, dopłat do programów dodatkowych, opłaty za fakultety, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji + 2,5 % ceny imprezy.
12 dni cena od: 1569 PLN
Więcej informacji
   » WCZASY NAD MORZEM MIELNO
Polska Zachodnie Pomorze Mielno
CENA OBEJMUJE: zakwaterowanie w Hotelu Albatros Medical&SPA, wyżywienie 3xdziennie, w pakiecie: basen, jacuzzi, siłownia, 1 zabieg odnowy biologicznej dziennie
8 dni cena od: 870 PLN
Więcej informacji
   » Wczasy Mielno Opty 10DNI Autokar
Polska Zachodnie Pomorze Mielno
Pensjonat OPTY odległość od morza 250 m. Pokoje 2,3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV. Do dyspozycji gości: restauracja, stołówka, sklep, drink-bar, bilard. W pobliżu znajduje się basen z morską wodą oraz wypożyczalnia sprzętu pływającego. W cenie 7 noclegów, przejazd autokarem
10 dni cena od: 585 PLN
Więcej informacji
   » OÓZ MŁODZIEŻOWY MIELNO 2018
Polska Zachodnie Pomorze Mielno
CENA ZAWIERA: transport komfortowym autokarem na trasie Kraków-Mielno-Unieście-Kraków, 12 noclegów, wyżywienie: 3 posiłki dziennie w formie bufetu+podwieczorek (dla dzieci) - domowa kuchnia, paczka na drogę powrotną (dla dzieci), realizacja programu, 4-godzinne wstępy na kryty basen w ośrodku, opiekę kadry, kierownik pedagogiczny, wychowawcy z doświadczeniem w pracy z młodzieżą, opieka medyczna, pielęgniarka na miejscu, lekarz na telefon, ubezpieczenie: NNW SIGNAL IDUNAPOLSKA, podatek VAT. CENA NIE ZAWIERA: opłaty za parking (przy dojeździe własnym 10 zł / 1 dzień), ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy, dopłaty do połączeń antenkowych, taksy klimatycznej 2,10 zł / 1 os. / 1 dzień.
14 dni cena od: 0 PLN
Więcej informacji
Biuro Turystyczne Kompas. Jasło ul. Staszica 34. tel/fax 013 44 64 870.